115 kilomeetri pikkuse distantsi läbimiseks kulus Ponomaril kaks tundi, 32 minutit ja 27 sekundit, kirjutab ERR Sport. Teise koha sai 21 sekundit hiljem lõpetanud kolmiku seast parima sprindi teinud sakslane Maurice Ballerstedt, kes edestas temposõidus kulla kaela saanud itaallast Andrea Piccolot ja hollandlast Enzo Leijnset.

Järgmine suurem grupp finišeeris võitjast 43 sekundit hiljem, kus sprintis end kuuendale kohale Tšehhi rattur Mathias Vacek.

Kolm ringi enne finišit oli võistlusel soodne seis ka Eesti jaoks, kui jooksikute hulgas oli eestlane Gleb Karpenko. Lõpuringile minnes kuulus Karpenko seitsmemehelisse gruppi, kes kaotas tol hetkel Ponomarile nelja sekundiga. Finišisse jõudis Karpenko aga 27. kohal. Täpselt tema ees, 26. kohal lõpetas parima eestlasena Toomas Vool. Joonas Kurits kaotas võitjale 3.56-ga ning sai 43. koha. Temposõidus 11. koha saanud Artjom Mirzojev ületas finišijoone 55. kohal ja Anton Livintsen 70. kohal.