Spot of Tallinn toob Eestisse BMX krossi tipud


BMX kross.
BMX kross.Foto: erakogu

30. juuni - 1. juulini toimub Tallinna külje all, elamusspordikeskuses Spot of Tallinn BMX krossi Baltimere karikavõistluste 1. etapp „King of Tallinn“ ja Peetri Prints.

Starti astub ligikaudu 400 sportlast Eestist, Lätist, Leedust, Valgevenest, Venemaalt, Soomest, Rootsist ja Taanist. Osalejate hulgas on maailmameistrivõistlustelt kõrgeid kohti toonud sportlaseid.

„Minu kaasmaalased on suursoosikud, sest oleme aastaid olnud maailma tipus, ütles Spot of Tallinna BMX-krossirattureid juhendav mitmekordne Euroopa meister ja sellel aastal Bakuus Maailmameistrivõistlustel + 25 klassis teise koha saanud lätlane Klavs Lisovskis.

Eesti spordisõbrale on rahvusvaheline BMX krossi võistlus “King of Tallinn” ainulaadseks võimaluseks näha tipptasemel võidusõitu. Sellisel tasemel võistlust ei ole Eestis varem toimunud!

Turniiri ajal toimub keskuses ka kasutatud ekstreemspordi varustuse laat, saab hüpata tornist airbagi, kohal on Ühendkuningriigi sõjaväelased kes eksponeerivad sõjaväetehnikat. Üritusel saab maitsta ka gurmeesööki tänavatoidu elemendis.