Räime klubi läheb Itaalia velotuuril etapivõite püüdma


Mihkel Räim
Mihkel RäimFoto: Rauno Volmar

Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy mänedžer ja kaasasutaja Ran Margaliot ütles, et kui meeskond peaks saama Giro d’Italiale wild card’i – tõenäosus on 99,9 protsenti -, siis keskendutakse etapivõitudele.

Vabapääsme saajad tehakse teatavaks järgmise aasta alguses, kuid kuna Giro start antakse Jeruusalemmast, siis vaevalt Iisraeli parimat meeskonda kõrvale jäetakse. Aasta esimese suurtuuri nimel tugevdas Israel Cycling Academy end kümne tugeva ratturiga, kirjutab Rattauudised.ee.

“Giro korraldaja RCS oli otsekohene ja teatas, et sarnaselt teistele saame meie kutse vaid sportlike printsiipide alusel. Seetõttu olimegi turul väga aktiivsed. Otsisime eelkõige puhtaid mägironijaid ning nüüd on meil Ben Hermans, Ruben Plaza ja Nathan Earle,” rääkis Margaliot.

“Meil polnud tänavu ka puhast sprinterit. Mihkel Räim saavutas mõned korralikud tulemused, kuid palkasime juurde Sondre Engeri ja Kristian Sbaragli. Nad pole küll Cavendishid ja Greipelid, kuid võivad ühel päeval nendeks saada. Võib-olla ei käi see Sbaragli kohta, kuid Engeril on reaalne võimalus olemas. 37-aastase Plaza näol lisasime meeskonda kogemust.”