Pärnus toodetud padjal magav Valverde loobus seljavigastuse tõttu Itaalia velotuurist

 (2)
Pärnus toodetud padjal magav Valverde loobus seljavigastuse tõttu Itaalia velotuurist
Alejandro ValverdeFoto: Imago Sport/Scanpix

Tänane LP tutvustab eestlaste ettevõtet SleepAngel, kelle toodetud patjadega magavad mitmed spordistaarid eesotsas Movistar Team jalgrattameeskonna esinumbri Alejandro Valverdega. Värsked uudised pajatavad aga Valverde seljavigastusest, mis sunnib hispaanlase loobuma peagi algavast suurtuurist Giro d'Italia.

39-aastane Valverde, kes tuli 2018. aastal Innsbruckis maailmameistriks ning võitis 2009. aastal Hispaania velotuuri, kukkus aprillis treeningul nii õnnetult, et vigastas selgroogu.

"Maailmameister keskendub liigseid riske võtmata puhkamisele ning saab täiesti terveks lähinädalate jooksul," seisis Movistari meeskonna pressiteates.

"Kahju on loobuda nii vägevast jõuproovist nagu Giro, aga pean kuulama oma keha ning saama sada protsenti terve, et olla parimas vormis ülejäänud hooajal. Õnn kaasa mu Movistari tiimikaaslastele Itaalias!" kirjutas Valverde Twitteris.

Itaalia velotuur algab Bolognast 11. mail ning lõpeb 2. juunil.

Loe lisaks: Eestlased turvavad maailma jalgrattaässade ja vutistaaride und. Miks kasutavad Movistar Team ja Glasgow Celtic Pärnus toodetud patju?