Loost minut ja üks sekund lõpetas hiljem austerlane Maximilian Foidl (Jb Brunex Felt Factory Team). Eestlase võiduajaks oli 1:34.13.

“Enesetunne oli võistluse jooksul väga hea. Kuuest ringist kolmandal proovisin konkurentidel eest ära saada ja õnnestuski,” rääkis Loo peale sõitu. “Järgmistel ringidel tegin tempot ja vahe läks aina pikemaks.

Naiste klassis tuli ainsa eestlannana Obertraunis võistelnud Janika Lõiv 15. kohale. Sõidu võitis maailma edetabeli liider ukrainlanna Yana Belomoina (Cst Sandd American Eagle Mtb Racing Team).

Eesti koondise eest oli stardis veel U-23 vanuseklassis Armin Pilv, kes lõpetas 33. kohal ja meesjuunioride seas sai Joosep Mesi 71. ja Rando Marten Evendi 74. koha. Nädal aega varem Grazis kolmandana koha teeninud Markus Pajur katkestas sel korral tervislikel põhjustel.

Austria karikasarjas võistelnud Robert Johanson teenis aga kuni 17-aastaste noormeeste seas päev varem kõrge 11. koha.

Eesti maastikuratturite järgmine start on 18.-20. maini toimuv UCI maailmakarikasarja etapp Albstadtis, Saksamaal.