Rattamaraton lõpetas RMK Kõrvemaa Nelikürituse hooaja, mille koguarvestuses olid 2016. aastal parimad Allar Soo ja Sille Puhu. Soo võitis seejuures Nelikürituse juba viiendat aastat järjest.

Rattamaratoni põhisõidule, 40-kilomeetrisele distantsile, startis üle pooletuhande jalgratturi. Mõned kilomeetrit enne finišit pani oma paremuse maksma ja võttis kindla võidu Erki Pütsep klubist Red Bike Vivend ajaga 1.13.19. Viiskümmend kuus sekundit hiljem jõudsid finišisse kolm meest - teise koha võitles lõpusirgel välja Andre Kull klubist CC Rota Mobilis, jättes kolmandaks Mirko Põldma Rakvere Rattaklubist Siplased, neljandana lõpetas Areal Teami esindaja Allar Soo.

Naiste konkurentsis tuli RMK Kõrvemaa Rattamaratoni võitjaks Janelle Uibokand Sportland Bottecchia Teamist ajaga 1.18.04. Teise koha sai Sille Puhu klubist Cyclon, kolmandale kohale sõitis end Mairis Õispuu.

Lisaks põhidistantsile sõitis üle paarisaja harrastaja 18 kilomeetri pikkusel rajal, kus paremusjärjestust ei selgitatud. Küll said kõik lõpetajad kirja distantsi läbimise aja. RMK lastesõitudest võttis osa üle saja lapse, kus kõik tublid osalejad said hea sõidu eest RMK auhinna ja diplomi.

RMK Kõrvemaa Neliküritus koosnes suusamaratonist, kevadjooksust, triatlonist ja rattamaratonist. Rattamaratoni ja Nelikürituse tulemused leiab kodulehelt www.jooks.ee.