Koroonadokumente privaatses kohas hoidnud Prantsuse rattur pani politseiniku punastama

 (23)
Koroonadokumente privaatses kohas hoidnud Prantsuse rattur pani politseiniku punastama
Foto: AFP/Scanpix, Twitter

Kahekordne maastikurattasõidu maailmameister Pauline Ferrand-Prevot sattus hiljuti Prantsusmaal treenides piinlikku olukorda.

Ferrand-Prevot tegi oma kodu lähedal Provence-Alpes-Côte d'Azuri regioonis trenni, kui politseinik ta peatas ja dokumente näha küsis. Kuna naisel aga treeningrõivaste küljes taskuid pole, oli ta vajalikud paberid peitnud privaatsesse piirkonda.

"Mul polnud jooksuriietes taskuid, seega ma pani sertifikaadi oma pükstesse! Ning loomikult oli täna see päev, kus mul seda vaja läks!" kirjutas Ferrand-Prevot sotsiaalmeedias.

"Politseinikul oli palju rohkem piinlik kui mul, tahan ma täpsustada."

Prantsusmaal on inimestel lubatud õue jooksma minna maksimaalselt tunniks ajaks ning nad ei tohi minna kodust kaugemale kui üks kilomeeter. Ilma vastava paberita väljas käimise eest võib saada kuni 135 eurot trahvi.

Ferran-Perrot on tuntud kui esimene naine jalgrattaspordi ajaloos, kes on samal ajal hoidnud maanteesõidu, cyclo-crossi ja mägirattasõidu maailmameistritiitleid. See juhtus 2015. aastal, kui naine oli kõigest 23-aastane.

Eelmisel aastal võitis Ferrand-Prevot karjääri teise mägirattasõidu MM-tiitli. 2012. aasta Londoni olümpial sai ta maanteesõidus kaheksanda koha.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!