Kes Balti Keti velotuuril osalevatest ratturitest on Twitteris popim?

 (3)
Kes Balti Keti velotuuril osalevatest ratturitest on Twitteris popim?
Foto: Tanel Meos

Twitteri kasutaja oled? Rattasport pakub huvi? Ehk on sel juhul järgnev info abiks Balti Keti velotuurist osavõtvate ratturitega tutvumisel.

Nädal enne velotuuri algust võtsid korraldustiimi liikmed ette velotuuril osalevate ratturite nimekirja ning hakkasid vaatama, kellel on Twitteris konto ja kui palju jälgijaid neil on. Kuna igasugused top10, top100-d jne on paljude lemmikud, koostasime isegi sellise. Küll peame tunnistama, et ega see suurt midagi ei ütle, sest Twitteri kasutamine pole kõikjal võrdselt moes. Siiski saate ette võtta huvipakkuvate ratturite konto ja soovi korral neid jälgima hakata.

Enam-vähem aktiivseid kontosid on umbes veerandil Baltic Chain Touril osalejatest. Neist omakorda kolmveerandil on üle saja jälgija st. päris tühjas ruumis ei säutsuta. Suurel osal jäi fännide arv 100-400 vahele, kuid oli ka selliseid, kel enam kui tuhat fänni. Suurim jälgijaskond on velotuuril ainsal maailmameistril, Niels Albertil, kel enam kui 24 000 säutsuvalvajat. Kahekordsel cyclo-crossi maailmameistril on rohkem jälgijaid kui kõikidel ratturitel ja tiimidel kokku. Võimas, kas pole?

Populaarsemate poiste nimekirja vaata SIIT! Eestlastest on kõige popim...

Seotud lood:

Balti Keti velotuur sõidetakse 19.-25. augustini Soome, Eesti, Läti ja Leedu teedel.