Jooksikute gruppi kuulunud 26-aastane Guerreiro edestas hispaanlast Jonathan Castroviejot (Ineos Grenadiers) lõpuks 8 sekundiga, kolmandana finišijoone ületanud taanlasel Mikkel Bjergil (UAE Team Emirates) kogunes kaotust 58 sekundit.

Almeida, kes jäi favoriitide grupist maha 10 km enne finišit mägedes, säilitas liidrisärgi ja edestab nüüd Wilco Keldermani (Team Sunweb) 30 sekundiga. Hollandlane suutis tänase etapiga vahet vähendada 18 sekundi võrra. Kolmandale kohale langes Pello Bilbao (Bahrain-McLaren, +0.39).

Tanel Kangert (EF Pro Cycling) sai täna 76. koha ning kaotas võitjale juba 16 minuti ja 9 sekundiga. Üldarvestuses langes eestlane 39. kohale (+24.51).

Esmaspäeval on 21-etapilisel Girol esimene puhkepäev. Velotuur kestab 25. oktoobrini.