„Võidusõidu algus oli üpris närviline ja samas igav, sest tõmblemist oli pundis palju, aga keegi otseselt rünnata ka ei soovinud, sest umbes 80% pundile oli see hooaja esimene võistlus," sõnas Lauk võidusõidu alguse kohta.

"Sõitsime 13 km ringideni, seejärel 5 ringi ja siis taas 13 km tagasi finišisse. Teise ringi alguses panid neli meest plagama ja meil oli sobiv mees Carisey näol sees. Pärast taga küll rünnati, aga olime alati kaasas ja tööd ei teinud, kuna otseselt vajadust polnud ja usaldasime oma meest ees. Sedasi jooksis asi jälle kokku ning mehed ees jätkasid oma teekonda. Lõpuks viimasel ringil võtsid St Etienne ja Roanne töö tegemise enda peale, et jooksikud tagasi tuua. Meil oli aga juba eelnevalt omavahel kokku lepitud, et kui nad peaks meie mehe kätte saama ja peaks tulema pundifiniš, siis olen nö locked and loaded to fire. Õnneks vormistas meie poiss Carisey ees ilusasti asja ära ja jäi ette ca 10 sekundise vahega. Tagant pundist noppisime veel selle, mis asfaldile jäetud oli ehk poisid tegid hea töö ja vedasid mu pundifinišiks lahti ning sealt jäi noolida 4. koht. Kokkuvõtteks võib öelda, et tegemist oli kollektiivselt ilusa esitusega meie tiimi poolt,“ jäi Lauk võidusõiduga rahule.

Lauk jätkab uuel nädalal Prantsusmaal toimuvate ühepäevasõitudega.