FOTOD/VIDEO: Pelotoni klubi alustas TÜ Kliinikumi Lastefondiga kiiduväärt koostööd


Jalgrattaklubi Peloton koostööleping TÜ Kliinikumi Lastefondiga
Jalgrattaklubi Peloton koostööleping TÜ Kliinikumi LastefondigaFoto: Ilmar Saabas

Kaks suve tagasi loodud jalgrattaklubi Peloton üritab sporti propageerida läbi heategevusliku vaatenurga. Klubi sõlmis äsja heategevusliku kokkuleppe Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga ning alatest järgnevast aastast annetatakse arvestatav protsent sponsorlepingutega laekuvatest tuludest Lastefondile. Vastutasuks saadakse uhkusega klubi vormil kanda Lastefondi kirjadega logo, mis väljendab nende meelsust ning tõekspidamisi.

"Tahtsime näidata, et ratturid ei ole selline seltskond, kes käib firmade käest raha nuiamas, et seda sirgeks lüüa. Kindlasti see nii ei ole. Oleme valmis panustama ka mujale kui rattasporti ning Lastefond tundub meile suurepärane partner. Nende koostöö on väärtus omaette ja väljendab meie ühiskondlikku suhtumist," rääkis koostöölepingu allkirjastamisel Pelotoni klubi üks loojatest Rene Mandri.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi juhatuse liikmel Agnes Karlsonil oli väga hea meel, et selline koostöö jalgrattaklubiga Peloton käivitus. "Meil on varasemalt olnud väga pikaldane koostöö Klubiga Tartu Maraton, kuid otseseid koostööprojekte spordiklubide või sportlastega on nappinud. Neid võiks julgelt enam olla. Sport, eriti noortesport sobib meie kontseptsiooniga suurepäraselt," tõdes Karlson.

Seotud lood:

Vaata Rene Mandri Delfile antud intervjuud:

Vaata pildigaleriid: