FOTO | Ilus žest! Rein Taaramäe naine valmistas Tour de France'i eel kõigile Direct Energie sõitjatele oma kätega kingituse

 (1)
FOTO | Ilus žest! Rein Taaramäe naine valmistas Tour de France'i eel kõigile Direct Energie sõitjatele oma kätega kingituse
Hanna Taaramäe valmistatud kotidFoto: marriedtoaprocyclist.blogspot.com

Rein Taaramäe abikaasa Hanna kirjutab oma värskelt avatud blogis, et valmistas täna alanud Tour de France'i eel kõigile Direct Energie meeskonna sõitjatele ilusa seljakoti.

"Valmistasin neile kõigile ühesugused seljakotid, mis on Tourile sobivalt kollasega (samuti sobitub ka see tiimi värvidega) ja lasin peale tikkida iga ühe nime veel," kirjutab Hanna oma värskes blogipostituses.

"Minu jaoks oli selline žest esmakordne, seega tuli see sügavalt südamest! Pakk saabus reede hommikul ilusti hotelli ja päeva jooksul said kõik oma seljakotid kätte.

Kuna spordis liiguvad rahad läbi reklaamide, siis pidi Rein enne uurima, ega tiimil ei ole ühtegi nn sponsorit, kes toetab neid kottidega. Boss andis rohelise tule ja võisin oma mõtteid hakata valmis esemeteks õmblema. Mul oli siiralt au seda teha, kuna Direct Energie näol on tegemist väga kokkuhoidva ja sõbraliku tiimiga."

Loe värskest blogipostitusest veel, mille poolest Direct Energie meeskond teistest suurtest tiimidest erineb ja miks Hanna Taaramäel selle üle eriti hea meel on!