Eesti noorrattur võitis lätlaste trumpalal Läti karikavõistlused


Keskel esiplaanil Sten Tristan Raid
Keskel esiplaanil Sten Tristan RaidFoto: veloklubi.ee

Möödunud nädalavahetusel lõppesid kolmest etapist koosnenud BMX-krossi Läti karikavõistlused, millest võtsid osa ka meie krossiratturid ja tegid seda edukalt.

Kohe nii edukalt, et B9 vanuseklassis saavutas sarja võidu Sten Tristan Raid (Tartu SK Velo), kelle kohad etappidel olid neljas ja kaks korda esimene.

Etapid toimusid Salduses, Madonas ja Vecpiebalgas ning neil osales kokku kuus Eesti noorratturit. Kõige nooremas vanuseklassis tegi kaasa Paula Palmiste (Tartu SK Velo), kes võistleb esimest hooaega ja kes osales sel korral vaid kahel viimasel etapil ning kohad olid vastavalt 18. ja 19.

B8 vanuseklassis osales Ruudi Lumiste (Tartu SK Velo), kes pääses sarja kokkuvõttes poodiumile. Kohad etappidel 3., 5. ja 1. ning üldarvestuses 3. koht.

B11 vanuseklassis osales kaks eestlast. Tõnis Mugra (Tartu SK Velo) osales vaid kahel viimasel etapil ja kohad olid 20. ning 18., mis kokkuvõttes andis 33. koha. Karl August Kalk (Tartu SK Velo) osales vaid Madona etapil ning saavutas seal 25. koha.

B15 vanuseklassis osales Eestist Karl Lausing (Spot of Tallinn), kes võistles samuti vaid Madonas, saavutas 10. koha ning oli kokkuvõttes 18nes.