Eesti naisrattur liitus Luksemburgi klubiga

 (1)
Eesti naisrattur liitus Luksemburgi klubiga
Mae Lang 2019. aasta MEXX-Watersley International Women's Cycling Team vormis.

Eelmisel hooajal Hollandi klubis MEXX-Watersley International Women's Cycling Team sõitnud Mae Lang esindab alates 2020. aastast 2017. aastal loodud Luksemburgi jalgrattaklubi Andy Schleck Cycles - Immo Losch.

„Suvel vahetult peale Eesti meistrivõistlusi teatas minu endise klubi mänderžer, et tiim lõpetab sponsorite vähesuse tõttu uuest hooajast tegevuse. Uudis tuli mulle üsna suure üllatusena, kuna UCI punkte arvestades kuulus Mexx-Watersley maailma parimate amatöörtiimide hulka ja klubi unistas salamisi juba ka UCI litsentsist. Kuna minu endine ja uus tööandja liidetakse uuest aastast üheks klubiks, siis sellest tulenevalt sündis otsus liituda uue klubiga enesestmõistetavalt,“ kommenteeris Lang klubivahetust.

„UCI muudatuste tõttu on paljudel klubidel raske ennustada, milline järgmine hooaeg välja hakkab nägema. Kalender on muutunud, paljud klubid on tegevuse lõpetanud ja nõudmised nii tiimidele kui ka võistluste korraldajatele on uued. Sellest hoolimata näeb klubi juhtkond igapäevaselt selle nimel vaeva, et saada meile võimalikult hea võistluskalender,“ täpsustas Lang.