Kokku osalesid sellel võistlusel kolme Eesti rattaklubi ratturid, võistlejad olid jaotatud viide gruppi.

Meeste Eliitklassi sõit oli esinduslik, kohal oli koguni Euroopa meister Klavs Lisovskis. Parimat aega näitas ajasõitudes aga Ardo Oks, saades tulemuseks 14,578 sekundit. Teine koht kuulus Juho Tulisalmile ajaga 14,585 ja kolmas Karl Lausingule ajaga 14,637. Kohasõitudes pani Euroopa meister, Lisovskis aga oma kogemused maksma ja tuli esikohale, teine koht kuulus Tulisalmile ja kolmas Oksale.

Teisel päeval oli programm sama - kõigepealt ajasõidud ja siis sõidud kohtadele.

Meeste Eliitklassis võitis ajasõidu taas Oks 14,344 sekundiga. Teine koht Lisovskisele ajaga 14,556 ja kolmas Jani Vesikkole (14,716). Kohasõitudes tuli võitjaks Lisovskis, Oksa ja Tulisalmi ees.