Üsna sõidu algul eraldus peagrupist 14 meest, kelle hulka kuulus lisaks Aksel Nõmmelale ka saarlane Steven Kalf (Creuse Oxygene Cyclisme). Jooksikud jäidki peagrupile püüdmatuks ning lõpuringidel klaarisid jooksikud arved omavahel.

Nõmmelal õnnestus koos nelja kaaslasega viimastel kilomeetritel teistel eest ära saada ning CFC spordiklubi kasvandik napsas lõpuga käesoleva hooaja esimese täistabamuse. Kalf lõpetas seitsmendana (+0.11). Nõmmela rääkis portaalile Rattaprofid, et spurtis 200 meetrit enne finišit olnud viimasesse kurvi esimesena sisse ning lõpusirgel ei õnnestunud enam kellelgi temast mööduda. Timmo Jeret (Creuse Oxygene Cyclisme) sai peagrupis lõpetades 60. koha.

St Etienne'i ratturid paistavad olevat väga heas hoos, sest päev varem võitis samal tuuril kolmanda etapi Nõmmela meeskonnakaaslane Xavier Brun. Lisaks on Bruni käes punktisärk, Nõmmela on selles arvestuses teine.

Velotuuri kokkuvõttes on Jeret 42. kohal (+7.38), Nõmmela 44. (+8.26) ja Kalf 46. kohal (+9.01).