Euroopa kõige tugevama klubisarja põhiturniiril ainsa eestlasena mänguaega saanud Klavanil on üks matš kirjas AZ Alkmaari särgis ning kuus nüüd FC Liverpooli eest. Seitsmest mängust kolmes on ta teinud kaasa kõik 90 minutit ning neljal juhul on ta sekkunud vahetusest.

Praeguseks on Klavan teeninud Meistrite liigas mänguaega nii alagrupiturniiril, kaheksandikfinaalis, veerandfinaalis kui ka poolfinaalis. Ehk põhihooajal on tal väljakul käimata veel ainult finaalis. Tänavusel hooajal sai ta platsile muuhulgas ka Meistrite liiga eelringi play-off'is, kui koduväljakul toimunud korduskohtumises alistati Hoffenheim 4:2. Klavan sai toona väljakule 88. minutil.

Kui vaadata Klavani seitsmele mängule Meistrite liiga põhiturniiril, siis tuleb tõdeda, et eestlane ei ole neis mängudes pidanud koragi kaotusekibedust tundma. Praeguseks on tal kirjas neli võitu ja kolm viiki.

Ragnar Klavani mängud Meistrite liiga põhiturniiril:

• AZ Alkmaar – Liege Standard 1:1 (Klavan sekkus vahetusest 82. minutil) – 29. september 2009
  • FC Liverpool – Maribor 3:0 (Klavan tegi kaasa täismängu) – 1. november 2017
  • Sevilla – FC Liverpool 3:3 (Klavan tegi kaasa täismängu) – 21. november 2017
  • FC Liverpool – Moskva Spartak 7:0 (Klavan tegi kaasa täismängu) – 6. detsember 2017
  • FC Liverpool – FC Porto 0:0 (Klavan sekkus vahetusest 80. minutil) – 6. märts 2018
  • Manchester City – FC Liverpool 1:2 (Klavan sekkus vahetusest 81. minutil) – 10. aprill 2018
  • FC Liverpool – AS Roma 5:2 (Klavan sekkus vahetusest 90.+3. minutil) – 24. aprill 2018