MÄNGUDE KÄIK:

Tottenham - Madridi Real 0:1 (avamäng 0:4)
49. Ronaldo

Mäng on lõppenud. Real võidab 1:0 ja pääseb üldskooriga 5:0 poolfinaali, kus kohtub oma Hispaania rivaali FC Barcelonaga.

Ronaldo on nüüd Madridi Reali eest peetud 80 mänguga löönud kokku 73 väravat. Ja see mees mängib poolkaitses...

White Hart Lane`il on ka Inglismaa peatreener Fabio Capello.

78. minut: Marcelo löök lendab üle värava.

73. minut: Reali vahetus - Benzema tuleb Alonso asemele.

62. minut: Vahetusest sekkunud Defoe ohtlik pealelöök. Iker Casillas tõrjub nurgalöögiks.

56. minut: Pavljutšenko pääseb vabalt peaga löögile, kuid lööb üle!

49. minut: Tottenhami lootused on lõplikult kustunud. Heurelho Gomes puterdab sisse Ronaldo kauglöögi! Täielik väravavahi prohmakas. Tottenham peab nüüd lööma kuus väravat, et edasi pääseda. VAATA VÄRAVAT SIIT!

Teine poolaeg on alanud.

Avapoolaeg lõppes 0:0.

38. minut: Tottenham lööb värava, kuid see ei loe! Modric oli enne suluseisus, kui Bale jõudis värava lüüa.

35. minut: Emmanuel Adebayor lööb küljevõrku. Real sooritas ohtliku rünnaku.

27. minut: Paljutšenko kukub Reali karistusalas ja nõuab penaltit.

25. minut: Tottenhami avavärav oli õhus. Paljutšenko sai karistusalas vabalt löögile, kuid lõi üle! Suurepärase söödu andis äärelt Lennon.

15. minut: Tottenham saab ohtliku karistuslöögi, kui Pavljutšenko vastu tehakse karistusala lähistel viga. Bale`i pealelöök lendab müüri.

13. minut: Ronaldo pealelöök takerdub Tottenhami kaitsjatesse.

10. minut: Tottenham on alustanud väga ründavalt.

5. minut: Ohtlik olukord Reali värava all. Noor Walesi täht Gareth Bale murrab vasakult äärelt läbi ja söödab karistusalasse. Reali kaitse lööb palli raskustega puhtaks.

Mäng on alanud.

Algkoosseisud:
Tottenham Hotspur:
1-Heurelho Gomes; 22-Vedran Corluka, 13-William Gallas, 20-Michael Dawson, 32-Benoit Assou-Ekotto; 7-Aaron Lennon, 6-Tom Huddlestone, 14-Luka Modric, 3- Bale; 11-Rafael van der Vaart; 9-Roman Pavljutšenko.

Madridi Real: 1-Iker Casillas; 18-Raul Albiol, 2-Ricardo Carvalho, 4-Sergio Ramos, 17-Alvaro Arbeloa; 14-Xabi Alonso, 24-Sami Khedira; 12-Marcelo, 23-Mesut Ozil, 7-Cristiano Ronaldo; 28-Emmanuel Adebayor.

-------------

Schalke - Milano Inter 2:1 (avamäng 5:2)
45. Raul, 80. Höwedes - 49. Motta

Mäng on lõppenud. Schalke on kahe mängu kokkuvõttes tiitlikaitsjatest parem koguni 7:3. Poolfinaalis ootab Saksamaa klubi Manchester United.

80. minut: Höwedes lööb 2:1 Schalkele. Sakslasi ootab ees poolfinaalseeris Manchester Unitedi vastu.

69. minut: Mäng on rahunenud. Tiitlikaitsja Inter on oma saatusega leppinud.

60. minut: Höwedes lööb 2:1 EI! Oli suluseis.

49. minut: Motta viigistab. Seis 1:1.

45. minut: Inter vahetab teiseks poolajaks Stankovici asemele sisse Pandevi.

Avapoolaeg on lõppenud.

45. minut: Raul lööb 1:0 Schalkele! Jurado andis hea söödu ja Raul pääseb vabalt läbi, mängides ka väravavahi üle. Kus oli Interi kaitse? Inter vajab nüüd viit väravat, et edasi pääseda. VAATA VÄRAVAT SIIT

41. minut: Raul saab kollase, tehes Sneijderi vastu kerge vea.

36. minut: Interi hea väravavõimalus, kuid Neuer tõrjub suurepäraselt Stankovici löögi.

34. minut: Sneijder lööb umbes 25 meetrilt karistuslöögi müüri.

31. minut: Lucio saab kollase kaardi.

29. minut: Schalke mängija Jurado teeb võimsa spurdi. Tema pealelöök takerdub aga Luciosse.

23. minut: Inter saab ridamisi nurgalööke, kuid midagi väga ohtlikku neist ei teki.

16. minut: Schalke ründaja Raul pääseb Jurado söödu järel löögile, kuid Cesar tõrjub.

12. minut: Eto`o teenib Interile nurgalöögi. Motta lööb peapalli üle.

7. minut: Raul saab Interi karistusalas palli, kuid itaallased suudavad olukorra puhtaks lüüa.

Schalke 04:
1-Manuel Neuer; 22-Atsuto Uchida, 21-Christoph Metzelder, 4-Benedikt Hoewedes, 2-Hans Sarpei; 11-Alexander Baumjohann, 32-Joel Matip, 14-Kyriakos Papadopoulos, 18-Jose Jurado; 9-Edu, 7-Raul.

Milano Inter: 1-Julio Cesar; 13-Maicon, 6-Lucio, 15-Andrea Ranocchia, 55-Yuto Nagatomo; 4-Javier Zanetti, 8-Thiago Motta, 10-Wesley Sneijder, 5-Dejan Stankovic; 9-Samuel Eto’o, 22-Diego Milito.

----------------------

Nädal varem peetud veerandfinaali avakohtumistest on suureskoorilised võidud all Schalkel ja Realil.

Saksa klubi alistas võõrsil hiilgavas stiilis tiitlikaitsja Interi 5:2 ja Real põrmustas kodus Tottenhami 4:0.

Vaata SIIT, kes kellega poolfinaalis kokku läheb.