Kohtunik Cuneyt Cakiril jäi märkamata, et enne kui Joshua Kimmichi tsenderdus värava ette jõudis, oli see põrganud vastu brasiillase kätt.

"Pall lendas vastu mu kätt. Te teate juba, et ma ei räägi kohtunikuga. Ta tegi juba ühe otsuse meie vastu. Ma ei saa nüüd tulla ja uuesti kohtunikust rääkida. Juhtus, mis juhtus. Kui ma ütleksin, et pall ei puutunud mu kätt, siis ma valetaksin."

Marcelo käepalli hetkeks oli Reali - Bayerni mängu seis 1:1. Vaheajaks 2:1 juhtima minek oleks Saksamaa klubile andnud väga suure eelise. Selle asemel jäid nad hoopis ise teise poolaja 22. sekundil väravavaht Sven Ulreichi prohmaka tõttu kaotusseisu ja viigistasid alles 63. minutil 2:2.

Avamängu võõrsil 2:1 võitnud Real pääses seega kolmandat aastat järjest Meistrite liiga finaali, mille teine osaline selgub täna Liverpooli - AS Roma vastasseisust.