United ei suutnud häid võimalusi tekitada kuni Wayne Rooney vahetusest sekkumiseni. Just Inglismaa koondise ründaja panus oli oluline 69. minuti väravas, mille Ibrahimovic vormistas.

Unitedi järgmine vastane on juba pühapäeval Premier League'is Stoke City, pärast koondisepausi sõidetakse 17. oktoobril külla Ragnar Klavani leivaisale Liverpoolile. Euroopa liigas kohtutakse 20. oktoobril Fenerbahcega. Kohe sama nädala pühapäeval on kavas võõrsil mäng Londoni Chelseaga.

"Me võiksime Liverpooliga mängida laupäeval, me võiksime Liverpooliga mängida pühapäeval. Aga me mängime Liveprooliga esmaspäeval," vaatas ManU peatreener Jose Mourinho juba ette raskele mängugraafikule.

"Pole just parim seis, arvestades et me mängime Premier League'i tipptiimide vastu, kellel eurosarja mänge pole. Saime endale sellise "mürgitatud kingituse" nagu esmaspäevane mängupäev. See loob meile väga raske olukorra, aga me tahame Euroopa liigas edasi pääseda. Me tahame vähemalt proovida."

Teistest Euroopa liiga meeskondadest võib enda üle uhkust tunda Praha Sparta, kes sai kodus 3:1 jagu 75. minutil kümnekesi jäänud Milano Interist. ManU alagrupi teises mängus oli Fenerbahce 1:0 parem Feyenoordist.

Klavani eelmine juhendaja Markus Weinzierl lõpetas oma uue tööandja Gelsenkircheni Schalkega neljamängulise kaotusteseeria, alistades kodus 3:1 Salzburgi. Inglise klubi Southampton tegi võõrsil 0:0 viigi Iisraeli meeskonna Hapoel Be'er Shevaga.