Kui Maltal peetud avamängus sai Hadjuk kindla 2:0 võidu ning alustas ka kodus kenasti, minnes seitsmendal minutil kohtumist juhtima, siis ei olnud ilmselt palju neid, kes oleksid julgenud Gzira edasipääsule panustada. Kui neid siiski mõni oli, said nad igatahes suure summa võrra rikkamaks - 57. minutil lõid maltalased tagasi esimese värava, 69. teise ning kuldne punkt pandi kohtumisele kuuendal üleminutil sisuliselt mängu viimase puutega.

Gzira viimase kahe värava autoriks oli 33-aastane elevandiluuranniklane Hamed Koné, kelle mõlemad tabamused lähevad kindlasti tema karjääri paraimate sekka. Esimene neist oli suisa fantastiline käärlöök, väga palju ei jäänud tehnilise soorituse poolest alla ka otsustav värav viimasel hetkel!

Gzira edu üle võivad rõõmustada ka lätlased, sest teises ringis läheb Malta klubi vastamisi Ventspilsiga, kes oli omakorda esimeses eelringis üle albaanlaste Teutast.