Soomlased asusid kohtumist 2:0 juhtima, kuid teise poolaja alguses jäädi 2:3 kaotusseisu. Neli minutit enne lõpuvilet lõi Erfan Zeneli penaltist soomlaste 3:3 viigivärava, mis tähendas sel hetkel edasipääsu HJK-le, sest avamäng Soomes oli lõppenud 0:0.

Soomlaste lootused kustutas Evgeni Postnikov, kes jõudis nurgalöögi järgses olukorras sihile, kui käis juba kohtuniku antud neljas lisaminut. HJK kaotus on seda dramaatilisem, et kodumeeskonna võiduvärav lasti lüüa hetkel, mil mängiti arvulises ülekaalus. Nimelt oli Astana jäänud 71. minutil Patrick Twumasi eemaldamise järel vähemusse.

Soomlastel on edasipääsuks siiski veel õhkõrn lootus, sest mängujärgselt esitas HJK Euroopa Jalgpalliliidule (UEFA) protesti, kuna Astana fännid olid kohtumise ajal laseritega nende väravavaht Daniel Örlundi seganud.