Tottenham Hotspur, kes kaotas nädalavahetusel 0:4 Londoni Chelseale, oli eile suures hädas Benficaga ning kuigi Christian Eriksen lõi karisutslöögist kauni värava, saadi kodus suisa 1:3 kaotus.

Itaalia liigas kolmanda järjestikuse meistritiitli suunas liikuv Torino Juventus mängis nädala sees teist korda kodus Fiorentinaga (Itaalia liiga mäng võideti 1:0). Kohtumine algas kodumeeskonnale igati hästi, sest kolmandal minutil viis Arturo Vidal võõrustajad juhtima, kuid endine Müncheni Bayerni ründaja Mario Gomez, kes polnud vigastuse tõttu väravat löönud septembrist saadik, tõi 79. minutil tabloole viiginumbrid.

Rafael Benitezi juhendatav Napoli, kes sai nädalavahetusel koduliigas 1:0 võidu Roma üle, pidi seekord sama tulemusega tunnistama Porto paremust. Venemaa liigas kindlal viimasel kohal paiknev Mahhatškala Anži kaotas võõrsil Dick Advocaati juhendatavale AZ Alkmaarile vaid 0:1 ning omab häid võimalusi veerandfinaali pääseda.

Sevilla linna klubide derby ehk Sevilla ja Real Betisi kohtumises lõi külalismeeskonna viigivärava ei keegi muu kui Salva Sevilla, mis vastasmeeskonna nime arvestades on üsna omalaadne fakt.