Chelsea kaitseingliks ei kujunenud keegi muu kui vanameister Didier Drogba, kes 87. minutil viigivärava lõi ja kohtumise lisaajale saatis.

Lisaajal tõmbas Elevandiluuranniku ründeäss karistusalas Frank Ribery maha ning Arjen Robbenil oli võimalus kohtumine sakslaste kasuks pöörata. Kuid hollandlase löögi tõrjus Petr Cech.

Bayern alustas penaltiseeriat ning asus 3-1 juhtima. Siis tõrjus Cech Ivica Olici löögi. Chelsea poolelt viigistasid seisu Frank Lampard ja Ashley Cole. Bastian Schweinsteigeril oli võimalus Bayern uuesti juhtima viia, kuid Saksa koondise põhimees lõi posti. Kohtumise saatuse otsustas aga Drogba!

Sakslased domineerisid kohtumist algusest lõpuni. Ülekaalu kulminatsioon sündis 83. minutil, kui Thomas Müller peaga palli väravasse toimetas. Edasine oli ajalugu.