Mängu käik:

Barcelona - Real 1:1
54. Pedro/ 64. Marcelo

II poolaeg:

Mäng on lõppenud. Barcelona ootab endale finaalvastast paarist ManU-Schalke (avamäng Saksamaal 2:0).

85. minut: Adebayor saab kollase, sest tegi Messile vea. Ründaja peab järgmise euromängu vahele jätma, kuid see on arvatavasti juba uuel hooajal...

80. minut: Real üritab, kuid seis püsib muutumatu. Veel kümme minutit armuaega.

73. minut: Villa asemele Keita. Barcelona võtab selgelt kaitsvama taktika.

64. minut: Marcelo lööb 1:1. Di Maria oli eelnevalt Barcelona kaitsja üle mänginud ja posti löönud. Reali lootused püsivad elus. Vaja veel kahte väravat. Vaata väravat SIIT

60. minut: Özil Kaka asemele.

55. minut: Real vahetab - Adebayor Higuaini asemele.

Real vajab finaalipääsuks kolme väravat. Seda ei paista hetkel kuskilt.

54. minut: 1:0 Barcelonale! Iniestalt geniaalne läbisööt ja Pedro pääseb Casillasega üks-ühe vastu, lüües palli kindlalt väravasse. Vaata videot SIIT

46. minut: Pall on Higuaini löögist Barcelona väravas, kuid see ei loe. Ronaldo oli eelnevalt kukkunud ja teinud kohtuniku arvates Mascherano vastu vea. Üsna kaheldav otsus kohtunikult.

Teise poolaja eel on Barcelonas tugev vihmasadu.

I poolaeg:

Avapoolaeg lõppes 0:0.

45. minut. Real teenib mängu esimese nurgalöögi. Valdes püüab probleemideta.

40. minut. Reali võimalus. Ronaldo ilus sööt Di Mariale, kelle tsenderduse aga püüab Valdes.

37. minut. Casillasest taas hea tõrje. Hispaanlane hoiab Reali mängus.

34. minut. Messi hea sööt Villale, kes lööb vasakust nurgast peale. Casillas teeb suurepärase tõrje. Barcelona on saanud viimastel minutitel tugeva surve.

32. minut: Üle tüki aja üks ohtlik moment - Messi pääseb karistusala joonelt löögile, Casillas tõrjub.

30. minut: Väga sündmustevaene mäng. Kas Barcelona loodabki 0:0 veeretada?

21. minut: Sergio Busquets pääseb Barcelona nurgalöögi ajal täiesti vabalt peaga löögile. Pall lendab aga värava keskele ja Iker Casillas püüab probleemideta.

18. minut: Di Marialt täpne sööt karistusalasse jooksnud Higuanile, kuid argentiinlane on suluseisus.

12. minut: Mängu esimene kollane kaart Ricardo Carvalhole, kes teeb Messi vastu vea.

10. minut: Esimese kümne minutiga pole ühtegi reaalselt väravaolukorda tekkinud.

6. minut: Real kaotab keskväljal ohtlikult palli. Iniesta pääseb löögile, kuid tema kauglöök on ebatäpne.

5. minut: Real on alustanud ründavamalt, kuid midagi väga ohtlikku veel loodud ei ole.