VIDEO | Andestamatu eksimus Tottenhami arstidelt: peapõrutusega väljakule tagasi lubatud mängija lahkus platsilt tuikudes ja öökides

 (13)
VIDEO | Andestamatu eksimus Tottenhami arstidelt: peapõrutusega väljakule tagasi lubatud mängija lahkus platsilt tuikudes ja öökides
Jan VertonghenEkraanitõmmis

Kuigi peavigastuste tõsidust on maailma jalgpallis viimasel ajal üha rohkem rõhutama hakatud, lastakse arstide ja meeskondade poolt järjepidevalt läbi täiesti uskumatuid prohmakaid. Meistrite liiga poolfinaalis Tottenhami Hotspuri ja Amsterdami Ajaxi vahel sai Spursi kaitsja Jan Vertonghen peapõrutuse, ent klubi arstid lasid tal väljakule tagasi joosta.

Vertonghen lõi karistuslööki jahtides oma nina ära vastu tiimikaaslase Toby Alderweireldi pead, misjärel ta ninajuurel olnud suurest haavast korralikult verd lahmas. Arstid lappisid haava küll enam-vähem kokku, kuid ei kontrollinud piisavalt, et Vertongheniga kõik ikka korras oleks. Kuigi kohtunikud käisid isegi arstide käest mitu korda üle küsimas, et kas nad on ikka kindlad, et belglane võib tagasi platsile joosta, anti tohtrite poolt selleks roheline tuli.

Ei möödunud minutitki, kui Vertonghen juba platsi kõrval oli - ning tema olukord oli päris kehv. Mees lausa tuikus ning püsis jalul ainult tänu kaaslaste toele, kusjuures paistis, et ta lausa öökis, mis viitas selgelt peapõrutusele.

Futboliit (talgpall)