Juba neljandal minutil Philippe Coutinho penalist juhtima asunud Liverpool ei vaadanud pärast seda kordagi tagasi - juba 19. minutiks oli seis 3:0, teisel poolajal tehti löödi kaks väravat juba esimese viie minutiga.

Coutinho sai lõpuks kirja kübaratriki, kaks väravat lisas Sadio Mane, ühe värava lõi Mohamed Salah ning ühe tabamuse sai kahe väravasöödu kõrval enda arvele Roberto Firmino.

Ragnar Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit, tööd oli eestlasel võrdlemisi vähe ning kõige vajalikuga sai viljandlane kenasti hakkama.

E-alagrupis sai Liverpool seega kirja esikoha, mis annab neile kaheksandikfinaalide loosiks asetuse. Teisele kohale jäi hoolimata 1:1 viigist Mariboriga hispaanlaste Sevilla, kolmanda koha ja sellega kaasneva koha Euroopa liigas saab Spartak.

Edasipääsejaid pandi paika ka teistes alagruppides: F-grupis läheb Manchester City kõrval teisena edasi Donetski Šahtar, kes suutis koduplatsil teisejärgulise koosseisuga mänginud City alistada, G-grupist läheb Besiktase järel edasi FC Porto. H-grupis oli Tottenhami esikoht ja Madridi Reali teine koht juba enne viimast vooru kindel.