Üks Meistrite liiga kaheksandikfinaal peetakse koroonaviiruse tõttu tühjade tribüünide ees

 (1)
Atalanta jalgpallurid
Atalanta jalgpalluridFoto: Donato Fasano/Lapresse/Scanpix

Euroopa Jalgpalliliit UEFA teatas, et üks Meistrite liiga ja üks Euroopa Liiga play-offi mäng peetakse koroonaviiruse ohu tõttu ilma pealtvaatajateta.

Publikut ei lubata staadionile 10. märtsil, kui Valencia võtab Meistrite liiga kaheksandikfinaali kordusmängus vastu Atalanta, ning 12. märtsil, mil Milano Inter võõrustab Euroopa liiga 1/16-finaali avakohtumises Getafet.

Atalanta võitis Valenciat avamängus 4:1.

Itaalia jalgpalliliigas on juba otsustatud, et kõik mängud peetakse koroonaviiruse kartuses tühjadel staadionitel ning seda vähemalt kuni 3. aprillini.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)