UEFA kinnitas: Meistrite liiga finaal ei toimu maikuus


Meistrite liiga karikas
Meistrite liiga karikasFoto: Denis Balibouse/Reuters/Scanpix

Euroopa jalgpalliliit (UEFA) teatas esmaspäeval, et koroonaviiruse pandeemia tõttu lükatakse edasi maikuus toimuma pidanud Euroopa klubijalgpalli finaalmängud.

Edasi lükati Meistrite liiga finaalmatšid, mis pidid toimuma naistele 24. mail ja meestele 30. mail, ning 27. maile kavandatud Euroopa liiga finaal.

UEFA võib tänavused klubijalgpalli sarjad läbi viia lühendatud kujul ehk ühemänguliste play-offidena. Hetkel on laual töövariant, et Euroopa liiga võitja selgub 24. juunil ja Meistrite liiga võitja 27. juunil.

Meeste Meistrite liigas on hetkel pidamata veel neli kaheksandikfinaali kordusmängu. Esialgse kava järgi pidi juba kolm päeva tagasi aset leidma veerandfinaalpaaride loos.

Eelmisel nädalal oli UEFA lükanud tänavuse aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri 2021. aastasse.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)