Põhjus on selles, et Türgi klubi ähvardab kevadiste probleemide tõttu kaheaastane Euroopa sarjades osalemise keeld.

"Vastavalt meie juhatuse poolt vastu võetud otsusele ei lähe meie fännid AS Monaco - Besiktase mängule," seisab avalduses. "Palume teid, et te ei läheks Louis II staadionile, sest me võime saada keelu."

Besiktasi fännide tõttu tuli aprillis 45 minutit edasi lükata veerandfinaali avakohtumine Lyoniga, sest murule visati ilutulestikku ning fännid põgenesid massikakluse eest väljakule. Euroopa jalgpalliliit UEFA määras klubile tingimisi kaheaastase eurosarjades osalemise keelu.

Kahe mängu järel on Besiktas G-alagrupi liider täisedu kuue punktiga. Mullune poolfinalist Monaco on kaotanud 0:3 Portole ja viigistanud 1:1 RB Leipzigiga.