PSG jäi kolmapäeval võõrsil 1:2 alla RB Leipzigile. PSG on kolme vooruga kirja saanud kolm punkti ning see annab neile H-alagrupis alles kolmanda positsiooni.

PSG pidi sel korral hakkama saama nii Neymari, Kylian Mbappe, Marco Verratti kui ka Mauro Icardita. Siiski asuti kohtumist juhtima tänu Angel Di Maria 6. minuti tabamusele. Peagi sai Di Maria veel suurepärase võimaluse, kuid argentiinlane ei suutnud 16. minutil penaltit realiseerida.

Leipzig jõudis viigini 41. minutil tänu endise PSG mängija Christopher Nkunku väravale. Sakslastele tõi võidu Emil Forsbergi täpne penalti 57. minutil. PSG lõpetas kohtumise koguni üheksakesi, kuna 69. minutil teenis teise kollase kaardi Idrissa Gueye ning viiendal üleminutil tabas sama saatus Presnel Kimpembet.

H-alagrupi teises kohtumises jäi seni ainult võite tunnistanud Manchester United ootamatult 1:2 alla Istanbuli Basaksehirile. Kodumeeskonna eest tegid 12. minutil skoori Demba Ba ning 40. minutil Edin Višca. Unitedi tabamuse autoriks oli 43. minutil Anthony Martial.

H-alagrupis on Unitedil ja Leipzigil nüüd kuus punkti. PSG ja Basaksehir on saanud kirja kolm silma.

Suurklubidest said võidurõõmu tunda sel korral nii Barcelona, Torino Juventus, Londoni Chelsea kui ka Dortmundi Borussia. Kõik neli on kindlalt liikumas ka kaheksandikfinaalide suunas.

Kõik kolmapäevased mängud:

E-alagrupp:
Londoni Chelsea – Rennes 3:0 (10. pen, 41. pen Werner, 50. Abraham)
Sevilla – Krasnodar 3:2 (42. Rakitic, 69., 72. En-Nesyri – 17. Sulejmanov, 21. pen Berg)
Tabeliseis: 1. Chelsea 7 punkti, 2. Sevilla 7, 3. Krasnodar 1, 4. Rennes 1.
F-alagrupp:
Peterburi Zenit – Rooma Lazio 1:1 (32. Jerohhin – 82. Caicedo)
Club Brügge – Dortmundi Borussia 0:3 (14. Hazard, 18., 32. Haaland)
Tabeliseis: 1. Borussia 6 punkti, 2. Lazio 5, 3. Club Brügge 4, 4. Zenit 1.
G-alagrupp
Barcelona – Kiievi Dinamo 2:1 (5. pen Messi, 65. Pique – 75. Tsügankov)
Ferencvaros – Torino Juventus 1:4 (90. Boli – 7., 60. Morata, 73. Dybala, 81. ov Dvali)
Tabeliseis: 1. Barcelona 9 punkti, 2. Juventus 6, 3. Dinamo 1, 4. Ferencvaros 1.