Serblaste peatreener kaotusest Florale: see oli ebaõiglane, kuid oleme selles ise süüdi

 (1)
Jalgpall FC Flora vs FK Radnicki Niš
Niši Radnički peatreener Simo Krunic.Foto: Jaanus Lensment

Niši Radnički jalgpalliklubi peatreener Simo Krunic tõdes FC Floralt saadud 0:2 kaotuse järel, et lõpptulemus oli ebaõiglane. Siiski leidis ta, et järgmisel nädalal Nišis peetavas Euroopa liiga esimese eelringi korduskohtumises tehakse kõik võimalik, et edasipääs tagada.

„Kaotus oli ebaõiglane. Kaotus oli meie jaoks valus. 75 minutit oli kohtumine võrdne ning seejärel löödud värav osutus võtmehetkeks,“ tunnistas Krunic matši järel pressikonverentsil.

„Proovisime Flora tabamusele vastata, kuid lubasime hoopis vastastel veel ühe värava lüüa. Edasipääsu seisukohast oleme raskes olukorras,“ arvas ta.

„Kordusmängus peame endast maksimumi andma. Peame olema palju paremad, et tulemus enda kasuks pöörata,“ tõdes Krunic ja tõi lõpetuseks välja põhjuse, mis tema hinnangul Florale eelise andis. „Neil on hooaeg täies hoos, meie alles valmistume uueks hooajaks. Selline erinevus on väga oluline. Lõpptulemuses oleme süüdi ainult meie ise. Kedagi teist süüdistada ei ole. Esimese värava järel läks kõik valesti.“

Flora ja Radnički duelli võitja kohtub Euroopa liiga teises eelringis Saksamaa tippklubi Frankfurti Eintrachtiga.

Futboliit (talgpall)