Schalke - Manchester United: 0-2

88. minut: Evra paneb hoo pealt peale, kuid pall läheb paarkümmend sentimeetrit väravapostist mööda.
83. minut: Rooney saab puhkust, Nani tuleb sisse.
81. minut: Escudero paneb karistusala joone lähedalt pommlöögi, kuid Van der Sar püüab palli kinni.
76. minut: Edu tõmmatakse maha. Karistuslöök väravaraamidesse ei lenda.
73. minut: Scholes vahetab Parki välja ja Anderson Hernandezi. Schalkel tuleb sisse Escudero Sarpei asemele.
70. minut: Rooney jäetakse värava ette üksi ja saab ilus söödu ning saadab palli väravavõrku. ManU juhib 2-0.
67. minut: Rooney annab kauni söödu Giggsile ning vanameister lööb lõpuks sisse.  ManU juhib 1:0.
64. minut: Edu paneb kõvasti kaugelt peale, kuid Van der Sar püüab. Schalke on mängu käima saanud.
62. minut: Schalke teenib nurgalöögi. Raul annab selle ja saab palli karistusalas, kuid tõstab palli üle. Uus nurgalöök, kuid sellest ei tule midagi välja.
60. minut: Raul tõmmatakse maha, kuid kaarte ei näidata.
57. minut: Fabio tõmbab vastase maha ja saab kollase. Schalke teenib karistuslöögi. Vidic saab pea vahele ja pall väravani ei jõua.
47. minut: Giggs saab vabalt viie meetri pealt löögile, kui keerutab väravast täiesti mööda.

------
45. minut: Vanameister Giggs saab väravavahiga üks-ühele, kuid Neuer tõrjub jällegi. Suurepärane väravavaht.
37. minut: Fabio lööb peale, kuid üle. Manu surub kõvasti.
35. minut: Manu saab kolm korda karistusalas löögile, kuid Schalke kaitsjad saavad igal korral jalad ette.
33. minut: Metzelder tõmbab Rooney maha ja saab kollase.
32. minut: Rooney saab värava ette kauni söödu, kuid ei saa palli korralikult maha.
27. minut: Nurgalöögist mängitakse pall ilusti karistusalasse ning Giggs saab peaga löögile, kuid Neueri jalgadest löövad Schalke kaitsjad palli puhtaks.
26. minut: Hernandez saab söödu värava ette, kuid lööb sirgelt ja teravalt mööda.
21. minut: Hernandez paneb pommi, kuid napilt väravast mööda. ManU on asunud kõvasti suruma.
15. minut: Raul jõuab karistusalasse, kuid pall lüüakse puhtaks.
14. minut: Hernandez jääb väravavahiga üksi ning arvab, et oli suluseis, kuid eksib. Neuer püüab löögi.
9. minut: Edu proovib, kuid pall lendab paar meetrit väravast mööda.
6. minut: Hernandez saab löögile, kuid Neuer tõrjub jällegi. ManU on kõvasti alustanud.
6. minut: Park paneb kõvasti peale, kuid Neuer teeb suurepärase tõrje.

Algkoosseisud:
SCHALKE: Neuer, Uchida, Matip, Metzelder, Sarpei, Farfan, Papadopoulos, Jurado, Baumjohann, Raul, Edu.
MANCHESTER UNITED: Van der Sar, Fabio Da Silva, Ferdinand, Vidic, Evra, Valencia, Carrick, Giggs, Park, Rooney, Hernandez

Schalke alistas teel nelja parema sekka veerandfinaalis Interi ning United sai jagu rivaalist Londoni Chelsea'st.

Nii Schalke's mängiv vanameister Raul kui Manchester United on püüdmas enda ajaloo neljandat Meistrite liiga tiitlit.

Kohtumine algab kell 21:45. Delfi Sport vahendab mängusündmuseid operatiivselt.

United astub Veltins-Arenal platsile ilma bulgaarlasest ründemehe Dimitar Berbatovita. Kahtluse all on ka keskväljamehe Darren Fletcher'i osalemine.

Schalke koosseisust puuduvad Klaas-Jan Huntelaar, Mario Gavranovic, Christian Pander, Christoph Moritz ja Tim Hoogland. Platsile ei pääse tõenäoliselt ka poolkaitsja Peer Kluge.

Saab näha, kas Manchester United suudab Schalke esimest korda koduväljakul sel Meistrite liiga hooajal kaotusevalu tundma panna.