Reali fännide võidupidu sai ootamatu pöörde: Ronaldo ja Bale vihjasid, et lahkuvad klubist

 (35)
Reali fännide võidupidu sai ootamatu pöörde: Ronaldo ja Bale vihjasid, et lahkuvad klubist
Viis! Cristiano Ronaldo jaoks tähistas laupäevane võit viiendat Meistrite liiga karikat - ühe võitis ta Manchester Unitediga, neli RealigaFoto: Andrew Boyers, Reuters/Scanpix

Hoolimata Madridi Reali kolmandast järjestikusest Meistrite liiga tiitlist valdavad Reali fänne finaali järel kahetised tunded: nimelt vihjasid nii Cristiano Ronaldo kui ka Gareth Bale, et võivad suvel klubist lahkuda.

Eriti ootamatu oli 33-aastase Ronaldo avaldus, kes kasutas matši järel ajakirjanikega vesteldes Realis mängimise kohta minevikuvormi.

"Oli tõeliselt ilus Reali eest mängida. Räägin rohkem mõne päeva pärast," sõnas portugallane, keeldudes edasistest kommentaaridest.

Finaali kangelaseks tõusnud Gareth Bale, kes lõi vahetusest sekkununa kaks väravat. Bale ei ole viimasel kahel hooajal Realis esimest viiulit mänginud - osaliselt vigastuste tõttu, osaliselt ülejäänud meeste kvaliteedi tõttu.

"Ma pean mängima iga nädal. Sel hooajal ei ole seda ühel või teisel põhjusel juhtunud. Suvel pean oma agendiga maha istuma, asju arutama ja vajadusel tegutsema," sõnas Bale.

Futboliit (talgpall)