Nädal tagasi Münchenis peetud avamängu 1:0 võitnud sakslased asusid Lyonis juhtima avapoolaja 26. minutil, kui skoori avas Horvaatia koondise ründaja Ivica Olic.

Mängu 67. ja 78. minutil lõi Olic veel kaks väravat. Alates 60. minutist mängis Lyon seejuures vähemuses, sest teise kollase kaardi sai nende kapten Cris.

Olic on nüüd viimase nelja Meistrite Liiga mänguga löönud kokku koguni viis väravat.

Kolmapäeval selgitavad teise finalisti Barcelona ja Milano Inter. Selle paari avamängus Itaalias teenis 3:1 võidu Inter.

Tänased algkoosseisud:

Olympique Lyon: 1-Hugo Lloris; 13-Anthony Reveillere, 3-Cris, 4-Jean-Alain Boumsong, 20-Aly Cissokho; 41-Maxime Gonalons, 17-Jean Makoun; 14-Sidney Govou, 19-Cesar Delgado, 7-Michel Bastos; 9-Lisandro Lopez.

Müncheni Bayern: 22-Hans Joerg-Butt; 21-Philipp Lahm, 5-Daniel Van Buyten, 28-Holger Badstuber, 26-Diego Contento; 10-Arjen Robben, 31-Bastian Schweinsteiger, 17-Mark van Bommel, 8-Hamit Altintop; 25-Thomas Mueller, 11-Ivica Olic.