Maribor läks juhtima juba 6. minutil, mil võrku sahistas Tarmo Kingi endine klubikaaslane Györi ETO-st, poolkaitsja Rok Kronaveter. AIK-i kapten Henok Goitom viigistas 28. minutil. Maribori võiduvärava eest hoolitses 38. minutil Saša Ivkovic.

Mets on kõikides selle hooaja euromängudes kaasa teinud kogu kohtumise, kaasa arvatud viimases.

Järgmisel kolmapäeval Stockholmis peetavaks korduskohtumiseks võtab AIK kaasa väärtusliku võõrsilvärava, mis tähendab, et näiteks 1:0 võidu korral pääseksid nad edasi. Edasipääsu korral kohtutaks kolmandas eelringis valgevenelaste Borissovi BATE või norralaste Rosenborgiga. BATE võitis avakohtumise kodus samuti 2:1.

Meistrite liigast välja langemise korral jätkuks AIK-i teekond Euroopa liiga 3. eelringis (mängud 8. ja 15. augustil), kus vastaseks tuleks albaanlaste Tirana Partizani või Moldova klubi Tiraspoli Sheriff.