Manchester United on sunnitud Euroopa liigaks piletihinda langetama

 (8)
Manchester United on sunnitud Euroopa liigaks piletihinda langetama
Foto: REUTERS/SCANPIX

UEFA Euroopa liigas Taani klubi Midtjyllandi vastu loositud Manchester United langetas piletihinda 25 protsenti, kartes, et muidu ei tule tribüünid täis.

Veebruaris Old Traffordil toimuva 1/16-finaali kordusmatši piletid on seega samas hinnaklassis, mis Inglise liigakarikasarjas, mida peetakse seal maal üsna tähtsusetuks võistluseks.

Sarnaselt Manchester Unitedile kukkus Taani meister Midtjylland Meistrite liigast välja, kui kaotas Küprose klubile APOEL kolmandas eelringis ning jätkas teekonda Euroopa liigas. Alagrupiturniirile jõudsid taanlased tänu Southamptoni alistamisele play-off'is.

"Me oleme juba ühe Inglise klubi alistanud, seega me ei karda kedagi. Me oleme väike klubi väikse eelarvega ning me teame, et me ei saa neid rahaga lüüa, seega me peame olema kavalamad. Seni on see meil Euroopa liigas õnnestunud. Meil on võimalus olemas ning me kavatseme väljakutse vastu võtta. Kui me suutsime alistada Southamptoni, suudame võita ka Manchester Unitedit ning mängijad usuvad sellesse," ütles Midtjyllandi klubi juhatuse esimees Rasmus Ankersen.

Futboliit (talgpall)