Esimest poolaega valitses täielikult Atletico. Nende kolumbialasest tipuründaja Radamel Falcao lõpetas avapoolajal suisa kolm Atletico rünnakut väravaga. Poolajaks oli seega mäng juba sisuliselt tehtud, Atletico juhtis 3:0.

Teine poolaeg suurt muutust mängu ei toonud. Mullune Hispaania viies võistkond kasvatas 60. minutil edu juba neljale väravale, kui täpne oli kaitsemängija Miranda.

Põhikoosseisus mänginud Chelsea näitas eilses kohtumises küllaltki sarnast mängu eelmise aasta Meistrite liigale, ainult et seekord oli puudu pidav kaitse ja Didier Drogba vastaste värava all, kes Londoni meeskonna harvad võimalused ära kasutaks. 75. minutil suutis Chelsea siiski ühe värava tagasi lüüa, kui nurgalöögi järgses olukorras sai tabamuse kirja keskkaitsja, jaanuaris Boltonist Chelseasse siirdunud Gary Cahill.

Rohkem väravaid mängus ei löödud ja Atletico teenis kolme aasta jooksul juba teise Euroopa superkarika tiitli, 2010. aastal oldi 2:0 paremad Milano Interist.

Euroopa superkarika algusest, 1998. aastast on selgitatud tiitlivõitja Monacos, Stade Louis II staadionil. Järgmisest aastast hakatakse sama turniiri võitjat selgitama aga erinevatel Euroopa staadionitel, tuleval aastal on see au Tšehhil ja Praha staadionil Synot Tip Arenal.

Londoni Chelsea - Madridi Atletico 1:4 (0:3)
75. Gary Cahill - 6., 19., 44. Falcao, 60. Miranda

Chelsea: 1-Petr Cech; 2-Branislav Ivanovic, 24-Gary Cahill, 4-David Luiz, 3-Ashley Cole (34-Ryan Bertrand 89); 12-John Obi Mikel, 8-Frank Lampard; 7-Ramires (11-Oscar 46), 10-Juan Mata (23-Daniel Sturridge 80), 17-Eden Hazard; 9-Fernando Torres.
Atletico: 13-Thibault Courtois; 20-Juanfran, 23-Miranda, 2-Diego Godin, 3-Filipe Luis; 7-Adrian Lopez (11-Christian Rodriguez 57), 4-Mario Suarez, 14-Gabi, 6-Koke (8-Raul Garcia 80); 10-Arda Turan, 9-Falcao (21-Emre Belozoglu 86).