Liverpool mures: kas ka Sadio Mane Meistrite liiga tähtsate mängude eel vigastuse küüsis?


Sadio Mane.
Sadio Mane.Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA, CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

FC Liverpooli jalgpalliklubil on hooaja kõige tähtsamate mängude eel muresid vigastusetega. Eriti on kitsas käes keskväljal, kuid ka ründajate valik võib üsna õhukeseks jääda.

Põhikoosseisu poolkaitsjatest on terved ainult Jordan Henderson, James Milner ja Georginio Wijnaldum. Vigastusega on hooaja lõpuni kindlalt väljas Alex Oxlade-Chamberlain. Suure tõenäosusega on tänavuse hooaja mängud mängitud ka Adam Lallanal ja Emre Canil.

Ründajatest ei ole valik samuti just ülemäära lai ning nüüd on õhku kerkinud hirm, et trauma tõttu võib järgmise nädala Meistrite liiga poolfinaalist eemale jääda Sadio Mane.

Seotud lood:

Inglismaa meedia kirjutab, et lonkav Mane siirdus neljapäeval Liverpoolis paiknevasse Spire'i haiglasse ning viibis seal üle poole tunni. AS Roma alistamise järel ei rääkinud Liverpooli peatreener Jürgen Klopp aga Mane vigastusest midagi.

Inglismaa meedia kirjutab, et Mane jätab kindlasti vahele laupäevase Premier League'i matši Stoke City'ga. Mane osalemine kolmapäevases Meistrite liiga poolfinaalis AS Roma vastu pidavat selguma jooksvalt. Avamängu võitis Liverpool koduväljakul 5:2.

Liverpooli põhimeestest on hooaja lõpuni traumaga väljas ka keskkaitsja Joel Matip.

Futboliit (talgpall)