Linnapea koroonaviiruse levikust: Liverpooli ja Atletico Meistrite liiga mäng oli viga


Madridi Atletico vs Liverpool.
Madridi Atletico vs Liverpool.Foto: via www.imago-images.de, imago images/Colorsport/Scanpix

Madridi linnapea Jose Luis Martinez-Almeida tõdes, et Liverpooli ja Madridi Atletico vaheline jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumine oli viga.

Liverpool võõrustas Anfieldil Atleticot 52 267 pealtvaataja ees. Nende seas oli ka 3000 Hispaania klubi poolehoidjat. Kui antud kohtumine toimus 11. märtsil, siis kõigest päev varem otsustati Hispaanias, et seal peetakse edaspidi kohtumisi tühjade tribüünide ees.

„See oli ebaloogiline, et 3000 Atletico fänni reisisid sellisel ajal Anfieldile. See oli viga,“ teatas Martinez-Almeida raadio Onda Cero vahendusel. „Tagasi vaadates tuleb tõdeda, et selles olukorras oleks tulnud olla ettevaatlikum. Madridis oli juba selleks ajaks inimeste kogunemist piiratud.“

Liverpooli linnavolikogu liige Matthew Ashton on juba varasemalt välja öelnud, et antud kohtumise toimumine oli viga. „See matš ei oleks tohtinud toimuda,“ sõnas Ashton The Guardianile.

Atletico võitis korduskohtumise võõrsil lisaajal 3:2 ning pääses veerandfinaali koondskooriga 4:2.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)