Mullu Euroopa liiga esimeses eelringis Nõmme Kalju konkurentsist lülitanud (islandlased võitsid koduväljakul 3:0, Kalju oli koduplatsil parem 1:0) Stjarnan asus juhtima 15. minutil poolkaitsja Thorsteinn Mar Ragnarssoni väravast. Islandlane pääses antud olukorras puhtalt keskelt läbi. Levadia kaitseliinis oli suur auk, kuna eelnevalt oli Maksim Podholjuzin kõrgemale tõusnud.

Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud. Levadia poolelt omas kahte korralikku võimalust Joao Morelli, kuid mõlemad jäid lõpuks realiseerimata. Islandlased lõid avapoolajal korra posti ning lisaks nõuti Dmitri Kruglovile karistusalas käega mängu, kuid kohtunik vilet ei andnud.

63. minutil aga sai Stjarnan penalti. Patuoinaks osutus Levadia puurilukk Sergei Lepmets, kes togis palli püüdmise järel jalaga vastasmängijat. 11 m karistuslööki läks lööma Hilmar Halldorsson, kelle löögi Lepmets aga eeskujulikult tõrjus.

Stjarnan suurendas eduseisu 74. minutil. Ragnarsson sai Levadia kaitseliini taha hea söödu, islandlane jooksis Eesti klubi keskkaitsja Jevgeni Ossipovi kindlalt üle ning saatis palli Lepmetsa valvatavasse väravasse.

Korduskohtumist silmas pidades tegi Levadia enda elu kergemaks 79. minutil. Morelli karistuslöögi saatsid islandlased küll trahvikastist välja, kuid Kirill Nesterovi tsenderduse lõi Nikita Andrejev ikkagi väravasse.

Selle paari kordusmäng peetakse järgmise nädala neljapäeval Tallinnas Lilleküla staadionil. Kohtumine algab kell 19.00.

Levadia ja Stjarnani duelli võitjat ootab Euroopa liiga teises eelringis Hispaania klubi Espanyol. La Ligas saavutas Espanyol lõppenud hooajal seitsmenda koha, Meistrite liigasse jõudnud Valenciast jäi neid lahutama kaheksa silma.