Rekordilised 44 korda Kreeka meistriks tulnud Olympiakos on play-off ringis vastamisi Venemaa klubi Krasnodariga. Kreekas peetud avamängu võitis kodumeeskond 4:0.

Kreeklased pääsesid kohtumist juhtima 30. minutil Miguel Guerrero tabamusest. Teisel poolajal lisas kaks väravat Lazar Radlejovic ning lõppseisu vormistas 89. minutil Daniel Podence.

Horvaatia valitsev meisterklubi Zagrebi Dünamo oli kodus 2:0 parem norralaste Rosenborgist. Horvaatidele tõid võidu Bruno Petkovici ja Mislav Orsici tabamused.

Päeva kolmandas matšis leppisid 2:2 viiki Šveitsi klubi Berni Young Boys ja serblaste Crvena Zvezda. Young Boysi viis juhtima Roger Assale, aga Milos Degeneki ja Mateo Garcia väravatest pääses teise poolaja alguses omakorda ette Crvena. Šveitsi meeskonnale päästis viigipunkti Guillaume Hoarau.

Korduskohtumised peetakse järgmise nädala teisipäeval.