Klopp vihjas, et Klavan saab homme Meistrite liigas väljakule


Ragnar Klavan mängus Huddersfieldiga
Ragnar Klavan mängus HuddersfieldigaAFP

Liverpooli jalgpalliklubi peatreener Jürgen Klopp andis täna mõista, et kuna Dejan Lovreni osalemine kolmapäevases Meistrite liiga mängus on endiselt kahtlane, saab suure tõenäosusega Maribori vastu platsile Ragnar Klavan.

Lovren sai vigastada laupäeval vahetult enne Huddersfield Towniga mängu ning tema asemel pääses algkoosseisu Klavan. Liverpool võitis teatavasti 3:0.

Klopi sõnul selgub horvaadi keskkaitsja ja samuti vigastusest taastuva brasiillase Philippe Coutinho osalemine Mariboriga mängus homse treeningu järel.

"Nad mõlemad paranevad, kuid seda, kas nad homme ka mängivad, ma hetkel ei oska öelda," lausus Klopp pressikonverentsil. "Meie homne trenn toimub kell 17 ja seejärel teeme otsused. Loodan, et nad mõlemad saavad ikkagi treeningust osa võtta."

"Kui nad aga treeningut kaasa teha ei saa, siis nad kindlasti mängus ei osale. Eriti kehtib see Dejani [Lovreni] puhul," lisas sakslane.

Liverpool juhib hetkel Meistrite liiga alagruppi viie punktiga. Vaid ühe viigipunkti kogunud Maribor jäi oma koduväljakul Liverpoolile alla koguni 0:7.

Futboliit (talgpall)