Kelle saavad Klavan ja Liverpool Meistrite liiga veerandfinaalis vastaseks?

 (30)
Ragnar Klavan kohtumises Huddersfield Towni vastu.
Ragnar KlavanFoto: Phil Noble, REUTERS

Eilsega said selgeks need kaheksa klubi, kes hakkavad jalgpalli Meistrite liiga tänavustes veerandfinaalides pallima. Esimest korda üheksa aasta jooksul on kaheksa parema sekka jõudnud ka Liverpool - millised on Ragnar Klavani koduklubi võimalikud vastased?

Meistrite liiga veerandfinaalidesse jõudsid tänavu nelja erineva riigi klubid: kolm Hispaaniast (Madridi Real, FC Barcelona, Sevilla), kaks Inglismaalt (Manchester City, Liverpool), kaks Itaaliast (Juventus, AS Roma) ja üks Saksamaalt (Müncheni Bayern).

Veerandfinaalide loosis enam piiravaid reegleid ei ole - kokku võidakse loosida nii ühe riigi meeskonnad kui ka samas alagrupis pallinud tiimid. Seega võib Liverpool vastaseks saada ükskõik millise seitsmest ülejäänud meeskonnast.

Seotud lood:

Kihlveokontorid ennustavad praeguse seisuga ihaldatud karika võitjaks Manchester Cityt, kelle triumfi tõenäosus on pisut suurem kui Barcelonal, Realil ja Bayernil. Selle neliku järel on järgmisteks meeskondadeks Juventus ja Liverpool, väga vähe usutakse Sevilla ja Roma šanssidesse.

Veerandfinaalpaarid loositakse juba homme UEFA peakorteris Nyonis. Loosiprotseduur algab Eesti aja järgi kell 13.00.

Futboliit (talgpall)