KEDA NÄHA! Meistrite liiga põnevusmatši vaatasid Mick Jagger, DiCaprio uue pruudiga ja Nurmagomedov

 (4)
KEDA NÄHA! Meistrite liiga põnevusmatši vaatasid Mick Jagger, DiCaprio uue pruudiga ja Nurmagomedov
Foto: AFP/SCANPIX

Eile õhtul Pariisis toimunud jalgpalli Meistrite liiga alagrupimängul Pariisi Saint-Germaini ja Liverpooli vahel võis VIP-loožis näha teiste seas nii Leonardo DiCapriot, Mick Jaggerit, Khabib Nurmagomedovit kui ka mitmeid teisi avaliku elu tegelasi.

Mõistagi ei puudunud mängult ka tuntud jalgpallitreenerid eesotsas Prantsusmaa koondise suvel MM-tiitlini tüürinud Didier Deschampsiga.

DiCaprio Pariisis viibimine andis maailma kõmumeediale kõneainet juba enne mängu, sest 44-aastast näitlejat nähti koos 21-aastase modelli Camila Morrone'iga ka linna peal jalutamas.

Rolling Stonesi ninamees Jagger on teada-tuntud vutifänn. Suvel külastas ta MM-il Moskva Lužniki staadionil näiteks Inglismaa - Horvaatia poolfinaali, mille inglased 1:2 kaotasid. Samuti käis ta MM-finaalturniiril 2010. aastal Lõuna-Aafrika Vabariigis ja 2014. aastal Brasiilias.

Vabavõitleja Nurmagomedovi viimased teadaolevad jalgpallikülastused on seotud tema tänutuuriga pärast UFC tiitlivöö kaitsmist Conor McGregori vastu. Oktoobris aplodeeris talle terve Mahhatšalka Anži kodustaadion. Dagestani võitleja on ka ise suur Anži fänn. Väidetavalt hoiab ta pöialt ka Madridi Realile ning Venemaa koondisele.

Khabib Nurmagomedov Foto: PA Pictures/Scanpix
Didier Deschamps Foto: AFP/SCANPIX
Futboliit (talgpall)