Teatavasti tegi Juventus veerandfinaali kordusmängus Reali kodustaadionil imelise comebacki, juhtides kuni viimase minutini 3:0 - seis, mis viinuks mängu lisaajale. Siis aga tehti värava ees Lucas Vasquezile viga, mille kohtunik Michael Oliver hindas penalti vääriliseks. Cristiano Ronaldo pommlöök ristnurka viis seega tiitlikaitsja Reali poolfinaali.

Itaalia spordileht La Gazzetta dello Sport jagab hoolimata oma klubi väljalangemisest poistele tunnustust. "Juve on vihane, raevus ja uhke," kuulutab pealkiri.
Gazzetta dello Sport esikaas
"Sajandi suurim rööv!" teatab Barcelona-meelne Kataloonia spordileht Sport.
Ajalehe Sport esikaas
"Rööviks" (Che Furto) nimetab kohtuniku otsust ka Corriere dello Sport.
Corriere dello Sporti esikaas
Ajaleht Tuttosport: "MITTE NII!" Sisukirjelduses lisatakse: "Erakordselt mänginud Juve oli lähedal šokeerivale comebackile, aga just enne lisaajale minekut andis kohtunik vastuolulise penalti ning saatis Buffoni minema."
Ajalehe Tuttosport esikaas
Teine Barcelonas välja antav ajaleht Mundo Deportivo aga hoopis kiidab kohtunikke. "Kohtunikutöö meistriklass!" öeldakse pealkirjas. "Real pääses poolfinaali tänu kahtlasele penaltile ja rikkus Juve suurepärase comebacki," lisatakse seal.