Mets alustas kohtumist algkoosseisus ning viibis platsil kogu kohtumise. Avapoolaeg mängiti 0:0 viiki. Celtic jõudis sihile juba kolm minutit pärast poolajapausi, kui tugeva löögiga mängis AIK-i väravavahi üle šotlasest poolkaitsja James Forrest. Puurilukk sai löögile küll näpud vahele, kuid pall võttis siiski suuna tagumise posti kõrvale raamide vahele. 73. minutil saatis nahkkera otse karistuslöögist üle müüri väravasse prantslasest ründaja Odsonne Edouard.

Celticu ülekaalust kõnelevad ka statistikanumbrid. Pallivaldamine: 60% vs 40%, pealelöögid 16:4, pealelöögid väravale 6:1. Karistuslöökide teenimises oli AIK tulemuslikum (15:8), nurgalööke määrati viis tükki enam Celticule (7:2).

0:2 kaotus jätab AIK-ile siiski veel alles šansid nädala pärast marulise kodupubliku ees alagrupiturniirile pääsu eest võidelda.

Saksamaa klubi Frankfurti Eintracht, kellele kaks ringi varem osutas südi vastupanud FC Flora, sai Prantsusmaal sealselt Starsbourgilt napi 0:1 kaotuse. Selle kohtumise ainus värav sündis 33. minutil.

Leedu klubi Suduva tegi kodus 0:0 viigi ungarlaste Ferencvarosega. Lätlaste Riga FC naaseb võõrsilt FC Kopenhaagenilt saadud 1:3 kaotusega.

Ilja Antonov lõi Ararat-Armenia eest 90.+3. minutil Lukseburgi klubi Dudelange'i vastu 2:1 võiduvärava, olles vahetusest sisse tulnud 82. minutil. Loe lähemalt!