Kams õhtusest Kalju - Celtic mängust: "Kuuma ilmaga salli kaela ei pane, vaatan T-särgis ja lühikestes pükstes"


FC Flora pressikonverents
FC Flora pressikonverentsFoto: Jaanus Lensment

Nõmme Kalju peatreener Roman Kožuhhovski lubas hiljuti meedias, et tõmbab neljapäeval rohe-valge salli kaela ja läheb staadionile Frankfurti Eintrachti võõrustavale Florale kaasa elama. Flora kapten Gert Kams täna nii tulihingeliselt Šotimaal Glasgow Celticuga heitlevale Kaljule kaasa ei ela.

"Plaanin vaadata. Vaatan kodus. Ei hakka kuumal perioodil salli kaela panema. T-särk on seljas ja lühikesed püksid jalas," vastas Kams küsimusele, kas ta Frankfurti Eintrachti mänguks valmistudes leiab aega ka koduse rivaali tegemisi Meistrite liiga 2. eelringis jälgida.

Flora peatreener Jürgen Henn tunnistas samuti, et kavatseb õhtul striimi üles otsida (ükski Eesti telekanal ju mängu ei näita - G.L.) ja nõmmekate heitlust vaadata: "Minu jaoks on samuti oluline, et Eesti klubidel hästi läheks. Kindlasti püüan seda mängu vaadata."

Celticu ja Kalju mängus pannakse täna pall mängu kell 21.45. FC Flora Euroopa liiga 2. eelringi avakohtumine Frankfurti Eintrachti vastu algab homme Lilleküla staadionil kell 20.

Vaata ka, mida rääkisid Kams ja Henn oma homsest euromängust!

Futboliit (talgpall)