Domžale asusu juhtima 37. minutil Jamaica ründaja Shamar Nicholsoni tabamusest, kuid pidi palli enda väravast välja noppima juba viis minutit hiljem, kui selle oli sinna nurgalöögi järel saatnud kaitsja Rasmus Bengtsson.

Riietusruumist tulles kulus Domžalel vaid kolm minutit, et 2:1 juhtima minna - sedapuhku andis Nicholson resultatiivse söödu kohalikule poolkaitsjale Adam Gnezda Cerinile.

Kaua Sloveenia klubi edu jällegi nautida ei saanud, sest juba 52. minutil lõi Malmö ründaja Marcus Antonsson tabloole 2:2 viigi. Vaid minut varem oli Domžalel endal hea võimalus 3:1 juhtima minna.

Käit sai esimest korda Domžale särgis kirja täismängu.

Ats Purje jälgis pingilt, kuidas tema leivaisa Kuopio Palloseura koatas võõrsil Varssavi Legiale 0:1. Kohtumise ainus värav löödi juba 9. minutil.