Otsustav värav löödi juba 5. minutil, kui penalti saatis külmavereliselt allanurka Inglismaa koondislane James Milner.

11-meetri karistuslöök anti kodumeeskonnale olukorras, kus Augsburgi kaitsev poolkaitsja Dominik Kohr enda värava all palli käega mängis. Kuigi tsenderdusest tulnud palli käega mängimine polnud tahtlik, oli puude ikkagi piisav, et peakohtunik vilet puhus ning Liverpool vajaliku penalti teenis.

Järgnenud avapoolaeg kulges üpriski rahulikult ning Augsburgi kahe parima võimaluse eest hoolitses tipuründaja Francisco Caiuby. Esimesel korral lendas mehe löök üle värava, teisel korral sai Caiuby küll mööda Liverpooli väravavahist Simon Mignolet'st, kuid paraku tema löögiüritus terava nurga alt ebaõnnestus.

Teisel kolmveerandtunnil jätkas Augsburg viigivärava otsinguid ning ehk kõige lähedamale jõuti tabamusele vaid paar minutit enne normaalaja lõppu, kui suurepärase karistuslöögi saatis teele vasakkaitsja Konstantinos Stafylidis. Paraku lendas tema keriv löök napid pool meetrit Liverpooli ristnurgast mööda ja sellega oligi Augsburg konkurentsist löödud.

Nädal tagasi tegid samad meeskonnad mäletatavasti Augsburgi koduväljakul 0:0 viigi. Suure ajalooga Liverpooli ootavad nüüd ees mängud Euroopa liiga 16 parema seas.